TOP TEAM Urszula Paszko

TOP TEAM Urszula Paszko

Urszula Paszko

* * * *


TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska


ckb_topteam_urszula_paszko

„Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń”

Wchodząc na salę i sięgając po raz pierwszy po ketllebell w 2013 roku nie miałam pojęcia, że tak wielkie zmiany zajdą w moim życiu.  Przyszłam do Mirka Jurczaka na pierwszy trening z astmą oskrzelową o podłożu alergicznym, myśląc, że długo tu miejsca nie zagrzeję. Okazało się, że osiadłam i to na dobre. Dzisiaj jestem asystentem instruktora StrongFirst Mirosława Jurczaka i wspólnie z Marzanną Wieczorek prowadzę zajęcia dla pań w Piękna Siła w Bielsku Podlaskim. Ciężka i systematyczna praca pod okiem tak odpowiedzialnego instruktora, jakim jest Mirek zaowocowała.

Zaledwie po 6-miesiącach treningów wystartowałam w pierwszych Mistrzostwach Podlasia Kettlebell Hardstyle 2013. Kolejne wyzwanie przyszło już w marcu, gdzie na Mistrzostwach Białegostoku Kettlebell HardStyle Challenge zajęłam drugie miejsce. Natomiast na I Mistrzostwach Polski Kettlebell HardStyle Challenge 2014 w sierpniu wywalczyłam trzecie miejsce. Sukces odniosłam na II Mistrzostwach Polski Kettlebell HardStyle Challenge 2015 w sierpniu uzyskując tytuł mistrzyni Polski. Mirek Jurczak zaszczepił we mnie wolę walki i rywalizacji, a Piotr Pac wspólnie z Marzanną Wieczorek dopingowali mnie w mojej drodze do elitarnej grupy Top Team.

Za cel postawiłam sobie osiągnięcie czterech gwiazdek w TT. No i stało się – jako dziewiąta kobieta w Polsce dołączyłam do elitarnej grupy CKB Top Team Ladies – jako druga w Polsce z czterema gwiazdkami. To dla mnie ogromny zaszczyt i prawdziwa przyjemność znaleźć się wśród najsilniejszych zawodników Hardstyle Kettlebells w Polsce. Została do zdobycia piąta gwiazdka i nie mówię, że jej nie zdobędę.

Oficjalne wyniki testu przy wadze ciała 59,7kg:

  • Press 20 kg
  • TGU 32,5 kg
  • Pistol 29,5 kg
  • SSST 200 reps.

topteam_baner