TOP TEAM Paweł Tarkowski

TOP TEAM Paweł Tarkowski

Paweł Tarkowski

* * * * *


TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska


ckb_topteam_pawel_tarkowski

Wiosną 2013 roku wykonałem pierwszy w życiu snatch test, który zakończył się prawie utratą przytomności po pamiętnych 82 powtórzeniach odważnikiem o masie 20kg… Dziś, trzy i pół roku później dołączam do elitarnej grupy najsilniejszych ludzi trenujących kettlebell hardstyle. Top Team to jednak nie tylko duma, prestiż i wyróżnienie. Czerwona koszulka z pięcioma gwiazdkami na piersi jednocześnie przypomina mi drogę jaką przebyłem w trakcie swoich ponad półrocznych przygotowań. W tym czasie wykonałem ponad 18 tysięcy snatchy, jedenaście razy nagrywałem SSST, nauczyłem się pokonywać swoje słabości, wzmocniłem swoje atuty i odnalazłem na nowo te cechy charakteru, do których dawno nie sięgałem.

Top Team to wyzwanie wymagające samodyscypliny, charakteru, strategii, wiedzy i doświadczenia w pracy z samym sobą. Cieszę się, że znalazłem się w tym gronie jako pierwszy mężczyzna reprezentujący swoje miasto oraz jako najlżejszy z dotychczasowych członków ze wszystkimi pięcioma gwiazdkami.

Pragnę również podziękować mojej dziewczynie Gosi, która dała mi pewien impuls do rozpoczęcia przygotowań. Na koniec jeszcze mała rada dla wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do TT – pamiętajcie, że ciało może więcej, niż umysł podpowiada.

 

topteam_baner