TOP TEAM Paweł Łydek

TOP TEAM Paweł Łydek

Paweł Łydek

* * *


TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska


ckb_topteam_pawel_lydek
CKB TOP TEAM to niezwykle ciekawy projekt, który stawia wysoko poprzeczkę wszystkim, którzy mają ochotę sięgnąć po czerwoną koszulkę. Mając sportową przeszłość i będąc trenerem z pewnością łatwiej jest nam wypracować wyniki potrzebne do zaliczenia testów niż osobom, które ze sportową rywalizacją nie miały nigdy do czynienia. Dlatego muszę przyznać, że o ile zaliczenie SST i 2 ćwiczeń siłowych sprawiło mi ogromną przyjemność, a brak dwóch gwiazdek rozbudził sportowego ducha rywalizacji i nakazuje powalczyć ze sobą o ich uzupełnienie, to aktualnie największe emocje pojawiają się w momentach, kiedy to moi podopieczni zaliczają kolejne sukcesy, a w tym dostają się także do TOP TEAM.

Baza kondycyjna i siłowa to podstawa, dzięki której zrobienie wyników przychodzi o wiele łatwiej. Później wystarczy dobry plan, zaangażowanie, samodyscyplina i czas…. tylko tyle albo aż tyle. Najtrudniej być obiektywnym w stosunku do samego siebie, więc obowiązek planowania treningów powierzyłem koledze Marcinowi Hajkowi.

Każdemu kogo zaczyna nudzić rutyna treningowa, polecam zawsze obieranie celów o charakterze sportowym…. ambitnym polecam powalczyć o zostanie częścią TOP TEAM.

topteam_baner