Sylwester Lewandowski

Sylwester Lewandowski

Sylwester Lewandowski – Kraków

ASYSTENT INSTRUKTORA


instruktorzy_sign_01


tel: 601 487 684
e-mail: sylwester.l@gmail.com
www.kettlebellkrakow.pl

instruktorzy_sylwester_lewandowski

Z zawodu i wykształcenia programista, a od wielu lat pasjonat sportu i aktywności fizycznej. Rozwój rozpoczął od sztuk i sportów walki: aikido, boks, a przede wszystkim brazylijskie jiu jitsu, w którym to odniósł kilka osobistych sukcesów zdobywając:  brązowy medal na Mistrzostwach Polski 2010 (białe pasy), brązowy medal na Lidze Bjj 2012 (białe pasy) oraz brąz w Pucharze Polski 2012 (niebieskie pasy). Jednak to ćwiczenia z odważnikami oraz techniki treningowe Pavla Tsatsouline’a okazały się tym, czego zawsze szukał.

II Intro Kettlebell w Zielonej Górze pozwoliło mu samodzielnie zacząć tą przygodę , a treningi w Centrum Kettlebell Kraków sprawiły, że nabrała ona właściwego kierunku oraz tempa.  Ponad to, udało się tam poznać świetnych ludzi, a dzięki pomocy instruktorów: Andżeliki Stefańskiej i Piotra Kowalika nareszcie ma możliwość dzielić się wiedzą oraz doświadczeniem z innymi.

„Precyzja, nieustanny rozwój i systematyczne dążenie do doskonałości – tego właśnie wymaga metoda Hardstyle Pavla Tsatsouline’a. Poza tym, z własnego doświadczenia wiem, że ta forma treningowa łączona z codziennymi obowiązkami, nadal pozwala robić postępy. Właśnie to mnie do niej ostatecznie przekonało.”


Instruktorzy