Rafał Gabrysiak

Rafał Gabrysiak

Rafał Gabrysiak – Poznań

INSTRUKTOR


instruktorzy_sign_01 instruktorzy_sign_02


tel: 500 094 705
e-mail: gabrysiak.pretorium@gmail.com
www.pretorium.com.pl

instruktorzy_rafal_gabrysiak

Prezes Klubu Sportowego Pretorium w Poznaniu. Ze sportami walki związany od dziecka. Trwającą do dziś przygodę rozpoczął jako ośmiolatek na matach sekcji judo poznańskiej Olimpii, po drodze była walka kijem w formule Eskrimy, później kick boxing, w końcu MMA. Jeżeli do sztuk walki dorzucimy ultramaratony, wspinaczkę górską, nurkowanie i szachy to otrzymamy sportowy wizerunek Rafała. Osoby z tak szerokimi zainteresowaniami (zwanymi również ludźmi Renesansu:) mają niemały problem w znalezieniu treningu uzupełniającego, kształtującego główne cechy motoryczne- siłę, szybkość, wytrzymałość i moc. Rafał zabrał się do tego problemu z iście poznańską dokładnością i determinacją. Praca organiczna pośród artykułów mniej i bardziej naukowych oraz opinii sportowców z podobnym problemem przyniosła odpowiedź: trening kettlebell metodą hardstyle, czyli StrongFirst!

Po szkoleniu u Darka Walusia – jesienią 2012, Rafał rozpoczął zajęcia z 1 kursantem. Dziś grupa liczy ponad 30 osób i są wśród nich zarówno fighterzy jak i triathloniści, młodzi i starsi, uprawiający sport od dziecka i dopiero rozpoczynający swoją sportową przygodę, innym słowem ludzie o zgoła odmiennych predyspozycjach i celach. A jednak odpowiednio ułożony trening StrongFirst umożliwia rozwój fizyczny i realizację indywidualnych celów każdego z nich.

Jeżeli szukasz klubu oferującego ciepłe ręczniki po „treningu” na błyszczących maszynach to źle trafiłeś. Jeżeli natomiast pragniesz rozwinąć zwierzęcą siłę przy zachowaniu takowej sprawności, chcesz poznać pozytywnych ludzi i niestraszne są Tobie uszczypliwe uwagi prowadzącego to zapraszamy do KS Pretorium przy Jackowskiego 22 w Poznaniu!


Instruktorzy