Piotr Badziński

Piotr Badziński

Piotr Badziński – Myślenice

INSTRUKTOR SFG1


instruktorzy_sign_01 instruktorzy_sign_02


tel: 665 175 491
e-mail: piotrbad89@wp.pl

instruktorzy_piotr_badzinski

Na kettlebell natrafiłem jakiś czas temu, kiedy szukałem alternatywy dla siłowni i znajdujących się w niej maszyn. Początkowo pracy odważnikiem uczyłem się sam, jednak (na szczęście) dość szybko zorientowałem się, że nauka z youtube’a to droga, jaką absolutnie nie należy podąrzać. Właśnie dlatego trafiłem do Centrum Kettlebell Kraków.

W prawdziwy świat kettlebell i technik Hardstyle Pavla Tsatsuline’a wprowadzili mnie instruktor Strong First SFG1/SFB Andżelika Stefańska oraz asystent CKB Piotr Kowalik, ludzie o wielkim zaangażowaniu i pasji, którą mnie zarazili. Na treningach czułem zmęczenie, ale było ono dziwnie przyjemne i satysfakcjonujące – powodowało uśmiech na twarzy i zadowolenie. Zrozumiałem, że zostałem wciągnięty w temat kettlebell całkowicie.

Teraz wiem, że jestem we właściwym miejscu, z właściwymi ludźmi i chcę iść po więcej! Na własnej skórze przekonuję się, że system Strong First to nie tylko budowanie siły fizycznej, wytrzymałości, wydolności, gibkości itp. To również budowanie mocnego charakteru, który pozwala nam sięgać po swoje cele zarówno podczas treningu, jak i w życiu codziennym.

Systematyczna praca nad sobą spowodowała, że zacząłem poważnie myśleć o dołączeniu do kadry instruktorskiej SF oraz ekipy Top Team. Jako asystent CKB dbam o to, aby moja praca była na jak najwyższym poziomie, bo identyfikuję się z hasłem „Quality Is Priority”.

 


Instruktorzy