Patrycja Porczyńska

Patrycja Porczyńska

Patrycja Porczyńska – Pszczyna

ASYSTENT INSTRUKTORA


instruktorzy_sign_01


tel: 600 446 479
e-mail: patrycja.porczynska@gmail.com
FB: Centrum Kettlebell Pszczyna

instruktorzy_patrycja_porczynska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, absolwentka iberystyki. Trener personalny,  Instruktorka Fitness. Od 2009 prowadzi różne formy zajęć fitness, co w końcu  doprowadziło do stworzenia własnego miejsca jakim jest  „SPOT” w Pszczynie.

Od maja 2016 założycielka Centrum Kettlebell Pszczyna. Ukończyła liczne szkolenia z zakresu fitness, treningu funkcjonalnego i siłowego: m.in ,warsztaty Hardstyle Kettlebell z Sebastian Gęsior (SFG2), Wzorce ruchowe z Zuzanną Sobczak (SFG1),  mobility i Olympic Weightlifting (CF KRAKÓW),TRX Training.  Pasjonatka  biegów górskich, biegów ulicznych  oraz wypraw rowerowych.

„Od najmłodszych lat byłam osobą aktywną. Brałam udział w licznych zawodach oraz turniejach. Praca z ludźmi daje mi satysfakcję i poczucie że jestem komuś potrzebna – Lubię ludzi i pracę z nimi. Wszystko co robię wkładam w to serce i całą siebie.  W maju 2015 trafiłam do Ironii w Bielsku Białej, gdzie zaczęłam trenować z odważnikami kettlebells. Po kilku zajęciach okazało się, że pokochałam tą formę ćwiczeń i zamarzyłam o TOP TEAM. Trenując pod okiem Zuzanny  Sobaczak osiągnęłam swój cel i zdobyłam 4 gwiazdki”.


Instruktorzy