Natalia Ciećwierz

Natalia Ciećwierz

Natalia Ciećwierz – Toruń

INSTRUKTOR SFG1


instruktorzy_sign_01 instruktorzy_sign_02


e-mail: nataliaciecwierz@gmail.com

instruktorzy_natalia_ciecwierz

Jestem aktywną pasjonatką szeroko pojętej aktywności. Wiele lat temu zaczęłam od zdobycia uprawnień Instruktorka rekreacji ruchowej o specjalności fitness – nowoczesne formy gimnastyki.

Kilka lat później po raz pierwszy zetknęłam się z metodą hardstyle i od razu wiedziałam, że odważniki kulowe na stałe zagoszczą w moim życiu. Największym sukcesem i potwierdzeniem skuteczności treningów z kettlebells było wyleczenie dolegliwości, które pewien lekarz skomentował jednym zdaniem: „Proszę przyzwyczaić się do bólu”. Słysząc taki wyrok, postanowiłam stanowczo wyrazić swój sprzeciw i zapracować na długowieczne życie bez bólu.

Cały czas pracuję nad poszerzaniem swoich umiejętności i kwalifikacji. Dlatego też oprócz walki z ciężarami, duży nacisk stawiam na poprawę swojej mobilności i elastyczności. Posiadam uprawnienia FA Stretching Instructor oraz Flexible Steel lvl 1 (w trakcie lvl 2).

Ponieważ bezpieczeństwo swoich podopiecznych stawiam na pierwszym miejscu, w 2017 roku ukończyłam półroczny kurs trenera personalnego.

Nie interesuje mnie droga na skróty, a cierpliwe dążenie do celu, które daje najwięcej satysfakcji.

Jestem otwarta na nowe dyscypliny i wyzwania, nastawiona na ciągłe podnoszenie poprzeczki. Siła, mobilność i elastyczność stanowią doskonałą mieszankę, którą przekładam nie tylko na swoje pasje, ale też życie codzienne. Staram się uświadomić innym, jak ważna jest praca nad swoim ciałem, a droga na skróty powinna być omijana szerokim łukiem. Trening z kettlebell nauczył mnie wytrwałości, systematyczności i pokory. Flexible Steel w krótkim czasie pokazało, że nie ma rzeczy niemożliwych. Razem stanowią doskonałe połączenie, które postaram się przekazać, jak największej liczbie osób.

Na koniec mogę jedynie dodać: to jeszcze nie koniec!

 


Instruktorzy