Mirosław Jurczak

Mirosław Jurczak

Mirosław Jurczak – Bielsk Podlaski | Białystok

INSTRUKTOR


instruktorzy_sign_01 instruktorzy_sign_02


tel: 791 552 443
e-mail: akademiabp@wp.pl
www.centrumkb-wschod.pl

instruktorzy_miroslaw_jurczak

Cześć.

Jeżeli czytasz ten opis to znaczy , że informacja o działaniu ket tli dotarła również do Ciebie. Zastanawiasz się nad tym, czy to dla Ciebie ? Czy sobie poradzisz ? Czy uzyskasz pożądany efekt ?

Odpowiedź na wszystkie pytania brzmi TAK ! Dlaczego ?

Kettlebells to niesamowicie prosty przyrząd, dzięki któremu osiągniesz murowane efekty.
Chcesz być silniejszy ? Kettlebell
Chcesz być szybszy ? Kettlebell
Chcesz być szczuplejsza ? Kettlebell itd., itd.

Dlaczego tak jest, że kettle tak dobrze rozwijają te wszystkie cechy motoryczne ?
A to dlatego, że treningi prowadzone są wg systemu Strong First. Dbałość o detale i anatomicznie poprawne wykonywanie ćwiczeń to podstawa naszego systemu treningowego.  Każdy z nas chciałby jak najdłużej cieszyć się zdrowiem i  sprawnością swojego ciała. Strong First to recepta na silne ciało i mocny umysł na długie lata. Nie ważne czy trenujesz piłkę nożną, siatkową czy wodną, a może jesteś kolarzem czy fighterem lub po prostu lubisz być aktywny. SF to skarbnica wiedzy o ludzkim ciele, która dzięki mojej osobie i wyszkolonych przeze mnie instruktorów dociera do społeczności na Podlasiu.

Jestem pierwszą osobą, która na terenie Polski Wschodniej rozpoczęła naukę metodą Hardstyle wg Pavla Tsatsouline. W 2012 roku uzyskałem uprawnienia do prowadzenia treningów. Wracając do domu , już wiedziałem , że zaangażuję się w pracę z kettlebell. 2 dniowe Intro w Zielonej Górze z Dariuszem Waluś tak pozytywnie na mnie wpłynęło , że stwierdziłem : chcę tym ćwiczyć, chcę pokazywać ludziom jak należy posługiwać się tym przyrządem.
Robię to do dziś.

Akademia Sztuk Walki i Samoobrony przekształcona w 2013 roku w Centrum Sportów Walki i Kettlebell jest oierwszą tego typu szkołą na Podlasiu. Uczymy od podstaw dzieci , młodzież i dorosłych tajskiej sztuki walki – MUAY THAI. Dzięki Nam co raz więcej ludzi nie musi sięgać po leki przeciwbólowe. Trening z Kettlebells doskonale poprawia siłę mięśni brzucha i pleców.

Stworzyłem w 2013 roku Podlaską Ligę Szkolną dla młodzieży. Został opracowany regulamin zawodów, w których młodzi siłacze pokazują na co ich stać rywalizując o miano najlepszego i najlepszej w danym sezonie szkolnym.

Zorganizowałem I Mistrzostwa Podlasia Kettlebell Hardstyle Challenge 2013, a rok później zorganizowaliśmy kolejną tego typu imprezę. I Otwarte Mistrzostwa Polski Kettlebell Hardstyle Challenge które odbyły się 9.08.2014 r w Bielsku Podlaskim zgromadziły w jednym miejscu zawodników z różnych stron Polski. Mam nadzieję , że to dobry początek by tego typu rywalizacja na dobre wpisała się w kalendarz każdego kto trenuję i interesuje się kettlebells.

Jako Team Lider na Podlasiu wyszkoliłem na dzień dzisiejszy 2 instruktorów Strong First :
Paweł Gul ( Białystok) – jako 7 osoba w Polsce dołączył do grupy Top Tem Poland
Krzysztof Grygoruk ( Bielsk Podlaski),
a także 4 asystentów: Marzanna Wieczorek, Urszula Paszko, Piotr Pac, Rafał Siemieniuk.

Celem naszej pracy jest pokazywanie jak wiele siły drzemie w każdym z Was. Jak trenować by było to bezpieczne. Dbamy o to by każdy z naszych Adeptów wiedział o tym czy trenuje w sposób prawidłowy. Wykorzystując różne metody uczymy Was jak macie dbać o siebie i innych. Nie pokazujemy ćwiczeń . Od Nas dostajesz wiedzę. Z treningu na trening wychodzisz silniejszy, ale i mądrzejszy J Pokazujemy czym jest trening wg Strong First.  Dajemy Ci możliwość by stać się silnym, sprawnym, zdrowym człowiekiem.

Działamy w dwóch miastach:
Bielsk Podlaski – ul. Widowska 1 ZS nr 3 im. St. Wł. Reymonta
Białystok – (siedziba) ul. Mickiewicza 95 D i ul. Suchowolca 26 – ZS Rolniczych

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszam na stronę www.centrumkb-wschod.pl i na nasz profil facebook.

 


Instruktorzy