Mirosław Baściuk

Mirosław Baściuk

Mirosław Baściuk – Warszawa

ASYSTENT INSTRUKTORA


instruktorzy_sign_01


Tel.: +48 786 976 030
e-mail: akademia@tygrysizuraw.pl
www.tygrysizuraw.pl

instruktorzy_miroslaw_basciuk

Asystent CKB Polska / instruktor Flexible Steel Level 1

Od kilkunastu lat związany ze sztukami walki, od 2014 roku posiadacz czarnej szarfy w systemie Hung Gar Kung Fu. Założyciel i główny trener Akademii Kung Fu Tygrys i Żuraw. Zarażą swoją pasją zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych. Dzięki swojemu zaangażowaniu jego Akademia stała się jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się szkół Kung Fu w Polsce. W procesie nauczania stawia na naukę solidnych podstaw, jakość wykonywania ruchów i technik oraz ciągły rozwój.

W 2015 roku założył Akademię Kettlebells Warszawa. W treningu z odważnikami kettlebells odkrył zalety budowania siły pod sztuki walki – co motywuje go do dalszego rozwoju w tym kierunku.
W 2016 roku zdobył umiejętności instruktorskie w systemie Animal Flow oraz Flexible Steel Level 1.

Stale podnosi swoje umiejętności i kwalifikacje. W treningach wykorzystuje swoją wiedzę na wielu płaszczyznach mając na celu optymalny rozwój swoich podopiecznych. W życiu prywatnym mąż, ojciec dwójki dzieci. Przez 10 lat pracował w międzynarodowym koncernie, gdzie ze stanowiska specjalisty dotarł do stanowiska dyrektora zarządzającego i członka Zarządu. Obecnie prowadzi swoją własną firmę. Coach, mówca motywacyjny i trener biznesu.”


Instruktorzy