Marzanna Wieczorek

Marzanna Wieczorek

Marzanna Wieczorek – Bielsk Podlaski

ASYSTENT CKB


instruktorzy_sign_01


tel: + 48 695 870 620

e-mail: pieknasila@gmail.commarzanna.wieczorek@gmail.com

www.pieknasila.pl

instruktorzy_marzanna_wieczorek

„Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich”

Andrzej Sapkowski

Sport towarzyszy mi przez całe życie, podczas którego nie omijałam okazji aby próbować różnych dyscyplin sportowych oraz metod treningowych. Od niespełna dwóch lat jest to Kettlebell HardStyle Pavla Tsatsouline’a i to jest to, na co czekałam całe swoje życie.

Trenuję pod okiem Mirosława Jurczaka, instruktora SFG1 oraz członka elitarnej grupy Top Team. Moim największym sukcesem było zajęcie 4 miejsca na I Otwartych Mistrzostwach Polski Kettebell HardStyle Challenge 2014. Ale nie udział w zawodach jest najważniejszy. Praca z kettebell stała się moją pasją, chęć doskonalenia, dzielenia się swoją wiedzą to jest to, co kocham najbardziej.

Od stycznia 2015 roku wraz z koleżanką, Ulą Paszko prowadzę treningi dedykowane wyłącznie dla Pań. Stworzyłyśmy projekt Piękna Siła, który skupia wokół niesamowite Kobiety. Współpracujemy z dietetykiem, trenerem wizerunku, aby jeszcze bardziej dostarczyć tego, czego każda kobieta potrzebuje – profesjonalnej opieki.

Jeśli jesteś osobą, która wciąż poszukuje, a której zależy na zdrowiu, na sile, nie tylko fizycznej lecz sile charakteru, zapraszam na wspólne treningi indywidualne i grupowe. Więcej informacji pod tel i emailem.

 


Instruktorzy