Marcin Koper

Marcin Koper

Marcin Koper – Warszawa

ASYSTENT INSTRUKTORA


https://www.newhairline.com/pages/hair-loss-cure


e-mail: koper_marcin@wp.pl

instruktorzy_marcin_koper

Od kilku lat związany z odważnikami kulowymi kettlebell, pod opieką Instruktora SFG1 – Damiana Nazarczuka, gdzie w CKB Bemowo w Warszawie kształci się, szlifuje swoje umiejętności i nabywa doświadczenie. Stara się zarażać innych swoją pasją, zaangażowaniem i pozytywnym nastawieniem. Na co dzień w swojej pracy wykorzystuje odważniki kulowe kettlebell w oparciu o metodę HardStyle, twórcą której był Pavel Tsatsouline. Uważa, iż do każdego podopiecznego można dotrzeć indywidualną ścieżką i holistycznym podejściem i w taki właśnie sposób prowadzi swoje treningi i zajęcia.

Zwolennik teorii, iż aktywność fizyczna może być najlepszym lekarstwem, ale również i trucizną. Tłumaczy swoim podopiecznym, że nie tylko trening jest istotny, ale i właściwa regeneracja, której nie można zaniedbać. Praca z odważnikami kulowymi kettlebell metodą HardStyle nauczyła go pokory, ale i cierpliwości, bo nic w naszym życiu nie dzieje się przypadkowo.

Odważniki kulowe kettlebell pozwalają dodać siły, wzmacniają mięśnie i ciało oraz rozwijają mobilność. Ale są one tylko narzędziem, które właściwie wykorzystane mogą pomóc innym osiągnąć sukces.

W swoich wartościach stara się kierować słowami Pavla Tsatsouline’a: „Wiedza, jaką dysponujesz, jest wprost proporcjonalna do wyników jakie osiągasz”. Pragnie również rozwijać się w mobility i w pracy nad stabilizacją z wykorzystaniem odważników kulowych kettlebell, z racji na swoje predyspozycje i warunki fizyczne.

Przyszły dietetyk kliniczny, obecnie w trakcie studiów z dietetyki. Uczestnik wielu szkoleń kształtujących i poszerzających zagadnienia z dziedziny dietetyki. Specjalizuje się w dietozależnych jednostkach chorobowych [autoimmunizacyjnych] (zwłaszcza w przewlekłym limfocytowym zapaleniem gruczołu tarczowego – Hashimoto oraz tężyczce utajonej – czyli wzmożoną pobudliwością nerwowo-mięśniową). Pasjonat i praktykant medycyny funkcjonalnej z elementami niekonwencjonalnej, zwolennik diety (a szerzej mówiąc – zdrowego trybu życia ;)), w oparciu o holistyczne podejście do pacjenta odnośnie leczenia chorób i poprawy samopoczucia. Stara się być na bieżąco z nowościami oraz badaniami naukowymi i nie boi się ich stosować w swojej codziennej praktyce. Sam jest osobą z kilkoma schorzeniami, ale dzięki zmianie swojego trybu życia, wprowadzeniu diety eliminacyjnej i suplementacji, a także uporowi wraz z zaangażowaniem z powodzeniem udało mu się wprowadzić w remisje swoje przypadłości. A swoje doświadczenie przekuwa na codzienną pracę z pacjentem, aby im pomagać.

Motto, którym się kieruje: „droga do sukcesu jest zawsze w budowie”.

Założyciel i współtwórca grup wsparcia na Facebooku, gdzie ma możliwość codziennego kontaktu z pacjentami i osobami chorymi:

 


Instruktorzy