Marcin Dziekan

Marcin Dziekan

Marcin Dziekan – Wągrowiec

INSTRUKTOR SFG1


instruktorzy_sign_01 instruktorzy_sign_02


tel: +48 663 102 268
e-mail: trener.dziekan@gmail.com
fb.com/trener.dziekan | fb.com/ckbwagrowiec

instruktorzy_marcin_dziekan

Moje motto brzmi „Nigdy nie jest za późno, by stać się najlepszą wersją siebie” i muszę przyznać, że…

…że moja droga ku najlepszej wersji siebie nabrała kształtu, gdy spróbowałem treningu Kettlebell Hardstyle by Pavel Tsatsouline. Teraz dzięki metodologii StrongFirst mogę pomagać innym w dążeniu do najlepszej wersji siebie, silniejszej wersji siebie. Tak! Wierzę w to, że siła jest umiejętnością i można jej nauczyć każdego, kto jest w stanie otworzyć swój umysł, by w pokorze i skupieniu odkrywać możliwości swojego ciała. Te czarne kule uczyniły mnie sprawniejszym i silniejszym, oraz setki ludzi, którzy przewijają się przez moje ręce.

Jednak kettlebell to nie tylko silne ciało, ale stan umysłu. Dasz wiarę, że do sierpnia 2017 byłem policjantem w jednej z komend powiatowych na terenie Wielkopolski. Do tego czasu godziłem służbę, pomagając innym w mundurze, by kilka godzin później włożyć strój sportowy, zasznurować buty i prowadzić treningi z moimi podopiecznymi tłukąc się po zatłoczonych siłowniach z ograniczonym dostępem do dobrej jakości odważników kettlebell, zagraconych całą masą maszyn, mających wmówić ludziom, że nie muszą posiadać żadnych umiejętności, wystarczy bezmyślnie machać, a wszystko zrobi się samo. Tak! Już wtedy unikałem ćwiczenia na odpicowanych maszynach, zarówno w swoim treningu jak i moich podopiecznych. Kiedy poznałem i spróbowałem Kettlebell Hardstyle w mojej głowie zaszła ogromna zmiana. To było to! Od kilku lat szukałem treningu, który będzie wzmacniał moje ciało, siłę i zdrowie jednocześnie. Bomba! Właśnie tego szukałem. Te czarne kule, surowe niczym fińskie fiordy zmieniły moje życie. Jeszcze dzisiaj pamiętam jak wiele osób w służbie mówiło mi „Stary! Przestań! Nie odejdziesz ze służby, za chwilę urodzi ci się dziecko i tyłek ci siądzie, przestaniesz gadać o pasji!”. Wiecie co? Nie mieli racji! Dosłownie w 3 miesiące po narodzinach mojej kochanej córki Hani, byłem już tylko trenerem, instruktorem. Służba pozwalała mi realizować pasję pomagania innym, tak samo jak uczenie ludzi jak być silniejszym. Jednak w końcu trzeba było wybrać. Wybrałem! Swoje marzenia, pasję, poświecenie! Nie żałuję!

Dzięki wcześniejszym decyzją, uporze i mojej determinacji powstało Centrum Kettlebell Wągrowiec. Mówię tu o sobie, ale tak naprawdę stoi za tym wielu ludzi, moja rodzina, Szymon Grykier i Bartłomiej Bolechowski, którzy pierwsi zarazili mnie pasją do kettli, Darek Waluś i Angelika Przybyłek, którzy mi zaufali, moi podopieczni, którzy do dzisiaj są ze mną. Dziękuję! Tak właśnie tworzę lepszą wersję siebie, pomagam innym odnajdywać lepsze wersje w sobie i razem tworzyć lepszy świat za sprawą tych czarnych kul mocy! Zacytuję Michała Wawrzyniaka „Zawsze i wszędzie możesz wszystko. Ważne tylko z kim, kiedy i gdzie!”.

Jeżeli również chcesz rozpocząć drogę ku najlepszej wersji siebie, silniejszej wersji siebie znajdziesz mnie w Centrum Kettlebell Wągrowiec przy ul. Średniej 35/20.

Instruktor SFG I / Trener Personalny / Instruktor Sportów Siłowych

Centrum Kettlebell Wągrowiec, ul. Wojska Polskiego 6A, 62-100 Wągrowiec


Instruktorzy