Małgorzata Niemiec

Małgorzata Niemiec

Małgorzata Niemiec – Kraków

INSTRUKTOR SFG1


instruktorzy_sign_01 instruktorzy_sign_02


e-mail: mniemiec1986@gmail.com

Tel. 511284831

instruktorzy_malgorzata_niemiec

Doskonale wie, że siła ma znaczenie zarówno w życiu codziennym, jak i na ostatnim kilometrze. Trenuje biegi górskie na średnie i długie dystanse. Ma na swoim koncie dwa Biegi Rzeźnika po 100 km każdy. Posiada uprawnienia Ministerstwa Sportu i Turystyki RP i od 2007 roku działa jako instruktor sportu.

Swoją wiedzę i umiejętności w treningu siłowym z odważnikami kettlebell od początku rozwija w Centrum Kettlebell Kraków pod okiem Instruktorki StrongFirst SFG2/SFB Andżeliki Stefańskiej. „Tu odnalazlam zupełnie inny swiat. Zrozumiałam, że siła to fundamentalna umiejetność zdobywana powoli i systematycznie, w atmosferze szacunku i wzajemnego wsparcia. Nauczyłam się priorytetowo traktować technikę wykonywanych ćwiczeń, dbać o właściwy ruch, bezpieczeństwo i zdrowie. Wynik sportowy daje mnóstwo satysfakcji, ale to jedynie efekt uboczny całego procesu budowania siły ciała i charakteru.

Te wartości chcę przekazywać swoim podopiecznym podczas treningów HardStyle Kettlebell, bo wiem, że StrongFirst – Honor Loyalty Respect to coś wiecej, niż metoda treningowa.


Instruktorzy