Kurs Instruktorski StrongFirst SFG1 : 25-27.05.2018 Zielona Góra

News

20171115_kurs_instruktorski_sfg1

Kurs Instruktorski StrongFirst SFG1 : 25-27.05.2018 Zielona Góra

Kolejna odsłona kursu instruktorskiego StrongFirst w Polsce – systemu stworzonego przez światowego lidera – Pavla Tsatsouline’a. Kurs odbędzie się w Centrum Kettlebell Polska w Zielonej Górze w dniach: 25-27.05.2018r. Pełna nazwa kursu:

SFG Kettlebell Instructor Level I (SFG I)

3 dni zajęć po ok. 10 godzin dziennie z najnowszym materiałem i metodyką opracowaną przez Pavla. Praca z jednym i dwoma odważnikami, metody budowania siły, nauczania oraz korekcji błędów. Zajęcia poprowadzi prawa ręka Pavla, Szef na Europę Master Instructor – Peter Lakatos z Węgier.

UWAGA: Jest to jedyny kurs instruktorski kettlebell w Polsce, afiliowany przez samego twórcę metody HardStyle kettlebell – Pavla Tsatsouline’a.

Cena kursu:

  • wpłata do 22.12.17 – 1195 USD (dla uczestników z Polski ten termin przesunięty jest do 21.01.18, przy wpłacie za pośrednictwem CKB)
  • wpłata do 10.04.18 – 1395 USD
  • wpłata po 10.04.18 – 1595 USD

UWAGA: Osoby zainteresowane wzięciem udziału w kursie, prosimy o kontakt na dwalus@poczta.fm w celu otrzymania szczegółów wpłaty oraz dalszych instrukcji.

Ogólne info o kursie: TUTAJ

Wymagania egzaminacyjne: TUTAJ

Opcja wpłaty poprzez stronę SF: TUTAJ

Spotkanie (nie obowiązkowe) dla kandydatów na Instruktora SFG1 i omówienie zagadnień egzaminów odbędzie się podczas najbliższego CKB Intro w marcu – Info Tutaj

Ze względu na wysokie standardy – termin każdego kursu instruktorskiego SFG1 wyznaczany jest tylko raz w roku na dany kraj. Kolejny odbędzie się prawdopodobnie w maju przyszłego roku.

Kurs StrongFirst to odpowiednik „czarnego pasa” w świecie kettlebell a instruktorzy SF uważani są za najwyżej wykwalifikowanych w treningu kettlebell. Uprawnienia instruktorskie mają statut międzynarodowy i honorowane są w ponad 50 krajach świata. Nawet w skali danego kraju – w pierwszej kolejności klienci lub sponsorzy kierowani są do instruktorów StrongFirst w danym mieście, a w dalszej kolejności do Asystentów.

Fanom szybkiego zdobycia kolejnego weekendowego „papierka” na ścianę z dyplomami – zdecydowanie nie polecamy, ponieważ poziom wymagań i sposób oceny – może zaskoczyć. Poza tym nie chcemy w swoim gronie osób z takim podejściem. StrongFirst stawia na jakość a nie ilość instruktorów.

SFG1 - to kurs przeznaczony dla osób które na poważnie szukają wiedzy i materiału do podniesienia swoich możliwości oraz trenowanych przez siebie osób. Wyniki które można podziwiać TUTAJ - nie wzięły się z przypadku.

Nie wystarczy zapłacić i pojawić się na kursie aby dostać uprawnienia co jet teraz wszędzie bardzo modne – ale nie Tutaj. Pomimo całej sympatii do uczestników, egzaminy traktowane są na poważnie – bo swoją osobą będziesz później reprezentował Nas wszystkich oraz Pavla.

Masz szansę na uzyskanie wiedzy umożliwiającej pracę z wysokiej klasy sportowcami wielu dziedzin sportowych i umożliwianie im wchodzenie na jeszcze wyższy poziom sportowy.

Każdy uczestnik otrzyma 150 stronicowy Manual Instruktorski – „kettlową Biblię” ze szczegółowo rozpisanymi zagadnieniami kursu oraz planami treningowymi umożliwiającymi dalszy rozwój własny oraz prowadzonych grup. Z wszystkimi instruktorami zostaną podpisane umowy regulujące i upoważniające do posługiwania się terminami StrongFirst oraz CKB przy reklamowaniu siebie oraz swoich grup w mediach, a także zniżek instruktorskich na produkty CKB.

Osobom które nie są zainteresowane prowadzeniem zajęć jako Instruktor StrongFirst, a chcą po prostu wziąć udział w kursie bez podchodzenia do egzaminów – zostaną wystawione dyplomy uczestnictwa.

Uwaga: Jeżeli z jakiegoś powodu (np. kontuzji) nie uda Ci się zaliczyć testu podczas kursu, masz 3 mce na ponowne podejście do wymaganego ćwiczenia. Oceny technicznej dokonuje wówczas SF Team Leader Dariusz Waluś.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania : TUTAJ

Jak przygotować się do zaliczenia kursu SFG1 zobacz : TUTAJ

Szczegóły:

Cały 3 dniowy kurs instruktorski odbędzie się w dniach:
25-27.05.2018r. w sali sportowej przy ul. Cyryla i Metodego 9, ok. 1km od Iron Church. Dojazd Tutaj
Start: 25.05.18 – rejestracja uczestników: 07:30-08:00 , Start kursu godzina 08:00.

Planowany koniec kursu: 27.05.18 ok. godz. 17:00

Uwaga: Wszyscy uczestnicy kursu otrzymają dwie koszulki T-shirt. Jedną koszulkę zwykłą StrongFirst na wejściu, oraz jedną koszulkę instruktorską SFG1 po zaliczeniu egzaminów. W związku z tym zaraz po zarejestrowaniu się na kurs należy podać także rozmiar koszulki na dwalus@poczta.fm najpóźniej do 15.04.18.

Relacja z poprzedniego kursu SFG1: ZOBACZ

Zgłoszenia prosimy kierować na: dwalus@poczta.fm | Dariusz Waluś tel. 692-799-209

Hotel i wyżywienie we własnym zakresie. Nasze propozycje: NOCLEGI

UWAGA! Nie ma w świecie kettlebell tytułu: „Instruktor HARDSTYLE Kettlebell” – który wykorzystywany jest często w Polsce przez oszustów podszywających się pod znane federacje HS do nadawania „uprawnień” które formalnie nic nie znaczą. Prosimy zachować uwagę.

adidas Yeezy 350 Boostadidas yeezy boost 350 v2jordan scarpeadidas Yeezy 350 Boostnike huarache pas chercheap basketball shoesjordan release dates 2018