Katarzyna Kołodziej

Katarzyna Kołodziej

Katarzyna Kołodziej – Bemowo

ASYSTENT INSTRUKTORA


https://www.newhairline.com/pages/hair-loss-cure


e-mail: kasiakolodziej_poczta@wp.pl

instruktorzy_katarzyna_kolodziej

Cześć, mam na imię Kasia, znajomi wołają na mnie KACHA. Reprezentuje Centrum Kettlebell Bemowo pod bacznym okiem instruktora SFG1 Damiana Nazarczuka. Jestem również studentką Dietetyki i mam nadzieję przyszłym TOP TEAMOWCEM. Swoją przygodę z Kettlebell rozpoczęłam w 2017 roku. Przyuważona przez Damiana na siłce zostałam zaproszona na zajęcia z kettli, które prowadził. Dla mnie była to zupełna nowość i kolejne wyzwanie.Już po pierwszym treningu zaraził mnie swoim podejściem i pasją do tych odważników. Teraz jest to moja jedna z większych pasji. Chce się szkolić i rozwijać nadal w tym kierunku. Treningi Kettlebell metoda HardStyle uczą pokory i cierpliwości, by nie poddawać się na początku drogi tylko zacisnąć zęby, pokazać charakter i dążyć do celu. Późniejsza satysfakcja z progressu i włożonej, ciężkiej pracy jest bezcenna.

Zyskujemy pewność siebie, budujemy siłę,wytrzymałość, jak i mobilność ruchową oraz wzmacniamy psychikę, która jest równie ważna. Niby to taka ,niewinna’ kulka, a daje tyle możliwości i radości.

Najważniejszą rzeczą na którą zwracam uwagę podczas treningu jest skupienie i poprawna technika wykonywanych ćwiczeń, z którą wiąże się również nasze bezpieczeństwo. Wola walki,upór oraz przyjazna atmosfera rownież sie liczy.

Jeśli chcesz spróbować czegoś nowego,zbudować siłę,nabyć więcej pewności siebie czy też może urozmaicić swój trening, to zajęcia z Kettlebell metoda HardStyle są właśnie dla Ciebie!


Instruktorzy