Kamil Powroźnik

Kamil Powroźnik

Kamil Powroźnik – Poznań

INSTRUKTOR SFG1


instruktorzy_sign_01 instruktorzy_sign_02


e-mail: komos1g@wp.pl

instruktorzy_kamil_powroznik

Moja przygoda z Kettlebell zaczęła się jakieś 5 lat temu kiedy trenowałem mieszane sztuki walki w klubie Wilki Kętrzyn pod wodzą Szymona Urbanowskiego . To właśnie   On zapoczątkował u mnie zamiłowanie do Kettlebell . Pokazał jak budować na nich siłę wytrzymałość i nie tylko . Na początku wiadomo nie było łatwo i momentami brakowało motywacji lecz przez te całe 5 lat Kettlebell zostały ze mną .Przez ten cały czas wiedzę czerpałem z książek Pavla Tsatsouline które również polecił mi mój trener.

W ciagu tych kilku lat zauważyłem ze moja siła, wytrzymałość i dynamiczność strasznie wzrosła co zaczęło mi się podobać bo czułem w końcu efekty ćwicząc . Kiedyś dużo czasu spędzałem na tradycyjnej siłowni i mimo dużej pracy efekty były mizerne . Kettlebell naprawdę dało mi dużego kopa motywacji do pracy nad sobą . Po tych kilku latach wybrałem się na INTRO KETTLEBELL HARDSTYLE w Zielonej Górze .

Tam otrzymałem konkretne rady jak i poprawki po latach samo nauczania , poznałem niesamowitych ludzi którzy żyją treningiem z odważnikami Kettlebell . Spodobało mi się i postanowiłem sam zostać instruktorem CKB SF i wstąpić do TOP TEAMU. Zaczynając od ASYSTENTA CKB POLSKA ,moja droga po marzenia dopiero się zaczęła.

Pozdrawiam wszystkich miłośników KETTLEBELL HARDSTYLE BY PAVEL TSATSOULINE .


Instruktorzy