Justyna Dobrowolska

Justyna Dobrowolska

Justyna Dobrowolska – Łomża

INSTRUKTOR SFG1


instruktorzy_sign_01 instruktorzy_sign_02


tel: 698 619 458
e-mail: jdobrowolska1013@gmail.com

instruktorzy_justyna_dobrowolska

Justyna Dobrowolska – fizjoterapeuta i trener personalny.

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Fizjoterapia a także absolwentką Wychowania Fizycznego ze specjalnością Trener Personalny.

Od najmłodszych lat sport pochłaniał mnie bez reszty, oprócz spędzania wolnego czasu jeżdżąc na rowerze lub grając w piłkę z rówieśnikami, trenowałam piłkę siatkową. Będąc w klasie sportowej o profilu siatkarskim, lekcje WF i treningi odbywały się codziennie, trening traktowałam jako lek na cale zło, boisko i piłka pozwoliły nie raz wyładować negatywne emocje, a także kształtować oprócz charakteru, sprawność. Lata gry zawodniczej przyniosły medale zdobyte w rozgrywkach, z powodzeniem też grałam w II lidze, stąd żadnym zaskoczeniem nie były studia na AWF.

Po studiach pracowałam i zdobywałam doświadczenie w Warszawie, zarówno jako Trener Personalny jak również Fizjoterapeuta. Ukończyłam liczne kursy z zakresu fizjoterapii jak też i sportu, m.in. Badanie i fizjoterapia w uszkodzeniach stawu kolanowego i barkowego, Stabilizacja stawów kręgosłupa i obwodowych,  Specjalność Fizjoterapii w sporcie, FDM, FMS a także instruktor Piłki Siatkowej i Survivalu. W swojej pracy stawiam na jakość i technikę wykonywanych ćwiczeń. Łączę wiedzę z zakresu fizjoterapii i sportu, starając się przeciwdziałać skutkom siedzącego trybu życia. Najczęściej trafiają do mnie osoby po niedoleczonych kontuzjach, osoby borykające się z bólem pleców lub takie, które postanowiły w końcu zrobić cos dla siebie i swojego zdrowia i zacząć ćwiczyć.

 Jak zaczęła się moja przygoda z kettlami? Parę lat temu pracując w Warszawie, w Klubie Holmes Place, podążając za nowinkami i szukając nowych metod i sposobów treningu, wraz z kolegami trenerami, natrafiłam na CKB Zielona Góra i Dariusza Waluś, bardzo chcieliśmy poznać podstawy pracy z kettlami, Dariusz wraz z Angelą przyjechali i przeprowadzili Intro, od tej pory wiedziałam ze „to jest to”. Prosty sprzęt plus odpowiednia technika są kluczem do sukcesu czyli zdrowia i sprawności, efektem ubocznym treningu – siła!


Instruktorzy