Jowita Chruszczyk

Jowita Chruszczyk

Jowita Chruszczyk – Warszawa

ASYSTENT INSTRUKTORA


instruktorzy_sign_01


e-mail: jowitachruszczyk@gmail.com

instruktorzy_jowita_chruszczyk

Sport był ze mną od dziecka. W szkole głównie trenowałam piłkę siatkową i biegałam na długie dystanse, poza nią uwielbiałam jazdę kolażówką. Zawsze byłam aktywna fizycznie, sport jest moim sposobem na życie. Moją pierwszą uczelnią była Akademia Wychowania Fizycznego w Gdańsku, natomiast docelowo skończyłam Wychowanie fizyczne z gimnastyką korekcyjną na Uniwersytecie Szczecińskim w 2005 r. Uczyłam wuefu w gimnazjum, a obecnie prowadzę gimnastykę korekcyjną i ogólnorozwojową w przedszkolach w Warszawie.

Kettle stały się lekarstwem na ból pleców i na początku tak właśnie je traktowałam. Teraz buduję nimi siłę i pewność siebie, a przede wszystkim chciałabym zachęcić osoby w moim wieku do aktywności fizycznej i przekonać, że trening siłowy jest niezbędny, aby wzmocnić nasz kręgosłup, bo to on dźwiga codziennie nasze ciało.

Od 2,5 roku trenuję pod okiem Instruktora SFG1 Emila Stanisławskiego, a biorąc udział w XI Ogólnopolskim CKB Intro w Zielonej Górze postanowiłam zrobić uprawnienia Asystenta CKB, którego status właśnie otrzymałam.

Zawodowo jestem nauczycielem, pasjonuję się grą na perkusji, mam czwórkę dzieci.

Jestem wegetarianką.


Instruktorzy