Joanna Paluch

Joanna Paluch

Joanna Paluch – Leszno

INSTRUKTOR SFG1


instruktorzy_sign_01 instruktorzy_sign_02


e-mail: ckbleszno@gmail.com
Instagram: ckbleszno

instruktorzy_joanna_paluch

Sport w moim życiu pojawił się dość późno -dopiero ok 30stki. Ponad 2 lata trenowałam crossfit, który nieźle namieszał w mojej głowie i w moim życiu. Zaczęłam zwracać uwagę na to co jem, zaczęły liczyć się wyniki sportowe a nie wygląd. Zdobyłam uprawnienia Trenera Personalnego w Wrocławiu i był to mój pierwszy mały kroczek ku nowemu życiu. Jednak po 2 latach treningów crossfit czegoś zaczęło mi brakować. Przypadkiem trafiłam na filmy opowiadające o Kettlebell Hardstyle. Siedziałam po nocach i szukałam coraz to więcej informacji. Aż trafiłam na INTRO w Zielonej Górze! to było to czego mi brakowało!!! SIŁA ! mądry trening, który pozwoli Twojemu ciału bezpiecznie przygotować się do dużych ciężarów. Znalazłam swoją drogę w życiu. Wszystko zaczęło układać mi się w jedną całość jak puzzle.

Potem do Leszna przyjechał Bartek Bolechowski, który szkolił nas z zaawansowanych technik. To była tylko kropka nad „i”. Czułam, że to jest mój świat.

Kettlebell Hardstyle uczy pokory i cierpliwości ale przede wszystkim pokazuje, że wszystko jest możliwe! Po szkoleniu CKB INTRO w Zielonej Górze i zdaniu egzaminu zostałam Asystentem CKB i otwarłam Centrum Kettlebell Leszno. Przygotowuję się do certyfikacji na INSTRUKTORA SFG1. Stale się szkolę i rozwijam, aby treningi były bezpieczne i przynosiły rezultaty. Zgadzam się całkowicie z kultem techniki. To idealna technika sprawi, że możesz trenować bezpiecznie. Zawsze można poprawić ruch by był lepszy – tego samego dopatruję się u siebie.

Jestem dumna, że dołączyłam do tak silnych i pozytywnych osób. Tylko człowiek, z którego bije pasja jest w stanie zarazić innych do tego sportu. A ja na INTRO połknęłam bakcyla. Teraz to też mój świat. Żelazny świat silnych ludzi.


Instruktorzy