Jarosław Ziaja

Jarosław Ziaja

Jarosław Ziaja – Olkusz/Kraków

INSTRUKTOR SFG1


instruktorzy_sign_01 instruktorzy_sign_02


tel: 796 460 007
e-mail: ziajka87@vp.pl
www.kettlebellkrakow.pl
www.kettlebellolkusz.pl

instruktorzy_jaroslaw_ziaja

Jestem żołnierz w 6 Brygadzie Powietrzno-Desantowej w Krakowie. Aktywność fizyczna, również w wersji ekstremalnej nie jest mi obca. Posiadam bogate doświadczenie wyniesione z różnych dyscyplin sportowych, szczególnie wytrzymałościowo-siłowych. Początkowo interesowałem się kulturystyką, ale z czasem połączyłem siłownię ze sportami walki. Zafascynowany filmami z Jean Claude Van Dammem rozpocząłem treningi Muay Thai, a następnie brazylijskiego Jiu Jitsu.

Potrzeba rozwijania siebie jako sportowca oraz chęć ciągłej rywalizacji zaprowadziła mnie na treningi MMA. Ponieważ siła w tym sporcie jest bardzo ważna, postanowiłem spróbować treningów typu crossfit. Szybko stwierdził, że lepszym sposobem do osiągnięcia tego celu są odważniki kettlebell. Do Centrum Kettlebell Kraków trafiłem chcąc poprawić technikę wykonywanych ćwiczeń metodą HardStyle Pavla Tsatsouline’a. Dzięki pracy z odważniki w krótkim czasie znacznie wzrosła moja siły i wytrzymałość mięśni. Od początku prowadzony przez instruktorkę StrongFirst SFG2/SFB Andżeliki Stefańskiej oraz SFG1 Piotra Kowalika dziś już jako licencjonowany asystent instruktora Centrum Kettlebell Polska trenuję i prowadzę zajęcia w CKB Kraków oraz CKB Olkusz.

Systematyczna praca nad sobą spowodowała, że zacząłem poważnie myśleć o dołączeniu do kadry instruktorskiej SF oraz ekipy Top Team.


Instruktorzy