Filip Woźniak

Filip Woźniak

Filip Woźniak – Warszawa – Bemowo

ASYSTENT INSTRUKTORA


https://www.newhairline.com/pages/hair-loss-cure


e-mail: filip.bartosz.wozniak@gmail.com

instruktorzy_filip_wozniak

Swoją wiedzę i umiejętności nabyłem w Centrum Kettlebell Bemowo pod czujnym okiem instruktorów Damiana Nazarczuka oraz Łukasza Wichowskiego. Trening z odważnikami kettlebell metodą szkoły StrongFirst szybko stały się moją pasją, dzięki której się rozwijam i chcę pomóc rozwinąć się innym. W treningu dbam o solidne podstawy techniczne i jakość, które gwarantują bezpieczeństwo oraz efekty.

Uważam, że największą zaletą treningu z kettlebell jest jego wszechstronność, która pozwala na osiągnięcie lepszych rezultatów zarówno siłowych jak i wytrzymałościowych, może być świetnym dodatkiem do innej dyscypliny sportowej lub po prostu sposobem na zostanie silniejszym człowiekiem. Trening jest dedykowany wszystkim, niezależnie od wieku, płci czy wcześniejszego doświadczenia ze sportem, „dla każdego coś dobrego”.

Nigdy nie chcę przestać się uczyć, ciągły rozwój i zdobywanie nowej wiedzy są dla mnie kluczem do sukcesu. W niedalekiej przyszłości mam nadzieję zdobyć 5* Top-Team oraz zostać certyfikowanym instruktorem StrongFirst.


Instruktorzy