Elżbieta Łojszczyk

Elżbieta Łojszczyk

Elżbieta Łojszczyk – Warszawa

INSTRUKTOR


instruktorzy_sign_01 instruktorzy_sign_02


tel: +48 502 202 720
e-mail: elzbieta.lojszczyk@gmail.com

PROFIL FACEBOOK

instruktorzy_elzbieta_lojszczyk

  • Certyfikowany Instruktor Strong First Kettlebells uprawniony do prowadzenia szkoleń i treningów metodą HardStyle Kettlebell wg Pavla Tsatsuline’a
  • Instruktor Pole Fitness na poziomie zaawansowanym licencjonowany przez Pole Form
  • Trener Personalny

         Zamiłowania taneczne rozwijałam od wczesnej młodości. Umiejętności akrobatyczne kształciłam początkowo pod opieką Natalii Marii Wojciechowskiej (byłej solistki Polskiego Baletu Narodowego), a później jako uczennica pierwszej Mistrzyni Polski Pole Dance Joanny Derybowskiej. Ćwiczenia z kettlebells metodą Pavla Tsatsuline’a znacząco wpłynęły na moje osiągnięcia gimnastyczne i przyrost siły stając się niezbędnym uzupełnieniem dotychczasowych treningów na rurce, a wkrótce również wyzwaniem samym w sobie.

         Metodologia Strong First jest skutecznym narzędziem rozwijania ogólnej sprawności fizycznej i wytrzymałości. Trening z kettlebells przynosi rezultaty w postaci rozwinięcia i uelastycznienia mięśni, stabilizacji stawów i wzmocnienia kręgosłupa oraz lepszej koordynacji ruchowej. Wzmaga sprężystość i dynamikę ciała. Poprawia wyniki w dyscyplinach siłowych i przyczynia się do budowania proporcjonalnie szczupłej sylwetki.

         Zapraszam na indywidualne treningi Kettlebell Hardstyle dostosowane do wymagań związanych z rozmaitą aktywnością fizyczną. Szczególną uwagę przykładam do poprawności technicznej wykonywania ćwiczeń poprzez świadome i kontrolowane generowanie fazy napięcia oraz rozluźnienia.

         Podstawą w każdej dziedzinie sportu jest siła i gibkość, a ich wypracowanie umożliwia efektywny trening sylwetkowy ukierunkowany na spalanie tkanki tłuszczowej i wyrzeźbienie ciała.

Practice is a means of inviting the perfection desired … (Martha Graham)

Instruktorzy