Dariusz Reinhard

Dariusz Reinhard

Dariusz Reinhard – Bielsko Biała

INSTRUKTOR SFG1


instruktorzy_sign_01 instruktorzy_sign_02


tel: 502 295 202
e-mail: cyruss@op.pl

instruktorzy_dariusz_reinhard

Witam nazywam się Dariusz Reinhard i jestem kettloholikiem, a to mój commig out!

Jestem instruktorem SFG I, FS2. W tym roku mija 24 lata jak jestem związany ze sportem. Te wszystkie lata pozwoliły mi zdobyć niezbędne doświadczenie. Teraz podparłem to uczestnictwem w starannie wyselekcjonowanych szkoleniach dotyczących pracy z odważnikami kettlebells oraz pracy nad elastycznością i mobilnością. O mój bieżący rozwój dbają także Sebastian Gęsior i Zuzanna Sobczak, przy których nie można stać w miejscu jako trener/instruktor.

Moja propozycja to zajęcia dopasowane do każdego, praca w ograniczonej grupie oraz indywidualne podejście to podstawa odpowiedniego poziomu zajęć.

10 lat zawodniczej koszykówki pokazało mi jak wygląda to z tej profesjonalnej strony. Zawsze byłem zawodnikiem bezbłędnie przygotowanym fizycznie. Mimo to nie udało mi się uniknąć kontuzji. Po dwóch ciężkich operacjach dzięki kettlebells według szkoły StrongFirst przy wsparciu Flexible Steel, śmiało i nie skromnie mogę stwierdzić, że jestem w życiowej formie.

Zajęcia grupowe KETTLEBELLS – SIMPLE to zajęcia dla każdego, kto miałby ochotę na zapoznanie się z kettlebells, UWAGA te kule uzależniają.

KETTLEBELLS – SINISTER to zajęcia skierowane do osób mających już pojęcie o podstawowych technikach, a chcących zajrzeć głębiej do świata żeliwnych kul.

FLEXIBLE STEEL intro to zajęcia w prowadzające do świata elastyczności i siły, skierowane do osób, chcących poprawić elastyczność i mobilność ciała, nie tracąc swej siły, lecz budując dla niej nowy zakres. Dla osób zasiedzianych, chcących powrócić do sprawności lub po kontuzjach. Znakomite jako uzupełnienie treningów w innych sportach. Zawiera elementy stabilizacyjne i siłowe.

FLEXIBLE STEEL pro to zajęcia skierowane do osób, które mają świadomość swoich potrzeb, poszukujących określonej mobilność i elastyczności w konkretnych celach. Bądź szukających bardzo szerokich zakresów dla swojej siły. Dla osób szukających ekstremalnej sprawności. Znakomite jako uzupełnienie sportów siłowych.


Instruktorzy