Bartosz Breczko

Bartosz Breczko

Bartosz Breczko – Gdynia

ASYSTENT INSTRUKTORA


instruktorzy_sign_01


tel: 733 301 049
e-mail: bartek.b6@tlen.pl    FANPAGE

instruktorzy_bartosz_breczko

Moja przygoda ze sportem zaczęła się 6 klasie podstawówki, gdzie zostałem wysłany na pierwsze zawody w życiu. Był to bieg na 30m. Później były 3 lata w klasie sportowej, gdzie trenowałem lekkoatletykę ze specjalizacją w biegach sprinterskich. To był kluczowy moment w moim przyszłym, aktywnym życiu. Dzięki tym 3 latach treningu mój organizm został rewelacyjnie przygotowany do wysiłku fizycznego. W technikum była swoista przerwa od regularnej aktywności fizycznej. Mimo to jeździłem na zawody i co roku przywoziłem po 2 medale.

Po rozpoczęciu studiów na kierunku fizjoterapii w Olsztyńskiej Szkole Wyższej, zaczęła się prawdziwa przygoda ze sportem. W czasie tych 5 lat, próbowałem różnych form aktywności fizycznej. Przez pierwsze 3 lata, główny prym wiódł basen. Później dołączył trening typu cross, po tym rok gimnastyki sportowej + kalistenika. Następne na liście pojawił się trening siłowy, gdzie nigdy stricte takiego nie robiłem. W tym celu wybrałem kettle, w których się zakochałem od pierwszego użycia na zajęciach cross. Pewnie wtedy technika była na tragicznym poziomie, ale co z tego, skoro dzięki temu miłość trwa do dziś. Po tym nigdzie nie miałem okazji do trenowania z kettlami.

Przy okazji rozpoczęcia współpracy z jednym z najlepszych fizjoterapeutów w Polsce, miałem szanse znowu spróbować kettli. Dodatkowo dużym bodźcem do głębszego poznania całej filozofii StrongFirst, był fizjoterapeuta – Szymon Urbanowski, który zaczął mi dużo mówić o tym wszystkim. Nie wspominając, o tym, że pożyczył mi wszystkie książki autorstwa Pavla T., które pochłonąłem. Za co bardzo mu dziękuję! To było w czerwcu 2015, gdzie na jesień owego roku postanowiłem pojechać na INTRO i utwierdzić się w przekonaniu, że trening z tymi czarnymi mordercami to jest jednak, to co czego szukałem przez praktycznie całe studia!
Chciałbym jeszcze podziękować Instruktorowi Piotrowi Oklińskiemu – SFG2, który zainspirował i zmotywował mnie do sięgania coraz wyżej!

Dzięki treningom według filozofii StrongFirst, bardzo rozwinąłem się zarówno fizycznie jak i psychicznie. Siła, szybkość, wytrzymałość, mobilność i waga poszły znacznie w górę. Przy czym te ostatnie było po prostu skutkiem ubocznym!

Wszystko zależy jak zaprogramuje się swoje treningi. Chcesz więcej dźwigać? Chcesz być wytrzymalszy? Chcesz zmienić swoje ciało? Super! Kettle pozwalają to wszystko osiągnąć! Co dalej? SFG1 (jeszcze dalej SFG2) i TopTeam z 5 gwiazdkami! „Kto chce – szuka sposobu, kto nie chce – szuka powodu.”

Zapraszam do współpracy!


Instruktorzy