Anna Wiatrowska

Anna Wiatrowska

Anna Wiatrowska – Wrocław

INSTRUKTOR SFG1


instruktorzy_sign_01 instruktorzy_sign_02


tel: 500 369 828
e-mail: a_wiatrowska@wp.pl

instruktorzy_anna_wiatrowska
Dla mnie KB jest czymś więcej niż sportem, jest to sposób na życie. Zaczęłam trenować z ketlem w wieku 16, w celu poprawy siły, mobilności. Miało mnie to dodatkowo rozwinąć i pomóc osiągnąć lepsze wyniki sportowe w karate kyokushin. Jednak bardzo się wciągnęłam i chciałam odrębnie rozwijać się w tym kierunku. Pomysłodawcą był mój ojciec, który dał mi po raz pierwszy kettla do ręki. Ostatecznie miłość do KB zakrzepił we mnie mój trener Grzegorz Widun z Wrocławia.

Dotychczas miałam do czynienia z wieloma dyscyplinami sportowymi. Uczęszczałam na akrobatykę, taekwondo, taniec towarzyski oraz boks. Ponadto od 7 roku życia trenuje karate kyokushin, które także jest moją pasją i cieszę się, że KB mogę z tym połączyć. Mogę się pochwalić medalami na Mistrzostwach kraju czy Europy.
Mam wiele dodatkowych pasji takich jak fotografia czy teatr. Chcąc połączyć sport z aktorstwem, zamierzam pracować jako kaskaderka.
Kettlebell daje wiele dodatkowych możliwości i o tym trzeba pamiętać! Nie wolno zamykać się na jedną rzecz, tylko należy być wszechstronnym i starać się robić wszystko na 100%. Jest to trudne, ale możliwe.

Przygotowanie do SFG 1 było czymś naprawdę bardzo trudnym, wymagającym skupienia i zaangażowania. Uważam, że tego typu ruch jest istotny dla człowieka nie tylko pod kątem sportowym, ale także zdrowotnym. Zaczynając, miałam problemy z plecami. Jednak po regularnej pracy z KB, wykonując min. martwe ciągi, poczułam się jak nowonarodzona.
Uczestnictwo w kursie SFG było dla mnie niezwykle owocne pod względem technicznym, ale także merytorycznym. Mam nadzieję, że wykorzystam jak najlepiej wiedzę, którą zdobyłam i nauczę wiele swoich adeptów.
Chciałabym „zarazić” innych KB!!!


Instruktorzy