Agnieszka Matysiak

Agnieszka Matysiak

Agnieszka Matysiak – Tarnobrzeg

ASYSTENT INSTRUKTORA


silk base wigs


e-mail: aga_matysiak@o2.pl

instruktorzy_agnieszka_matysiak

Sport w moim życiu pojawił się gdy miałam 8 lat, zaczęło się od siatkówki, którą trenowałam przez 17 lat aż do ukończenia studiów. Potem zaczęła się moja przygoda z siłownią gdzie trafiłam żeby zbudować mięśnie i siłę. Praca z ciężarami bardzo mnie wciągnęła , to po raz pierwszy na siłowni zetknęłam się z żeliwną kulą czyli kettlebell. Kolejnym punktem w mojej sportowej przygodzie był crossfit gdzie w treningu bardzo często pojawiały się ćwiczenia z wykorzystaniem tzw. kettla, , a że jestem osobą, która bardzo dużą wagę przykłada do techniki postanowiłam poznać dokładnie tajniki pracy z odważnikami.

W 2015 roku z plakatu dowiedziałam się o nowo tworzonej grupie w Tarnobrzegu, która będzie trenować z odważniakami metodą hardstyle kettlebell Pavla Tsatsulinea, tak po raz pierwszy trafiłam na treningi do Krzysztofa Witkowskiego Instruktora SFG1 założyciela Centrum Kettlebell Tarnobrzeg.

Treningi z kettlebell wciągnęły mnie do tego stopnia, że po roku postanowiłam pojechać na CKB Intro, a moim kolejnym celem jest kurs na Instruktora StrongFirst Girya Level 1. Dodatkową motywacją jest to, że otrzymałam propozycję współpracy i prowadzenia treningów w Centrum Kettlebell Tarnobrzeg gdzie pojawia się coraz więcej chętnych do opanowania żeliwnych kul.


Instruktorzy